Personel Taşımacılığı

Konya’da başlayan  Kentali Turizm, taşımacılık hizmeti her geçen gün Türkiye’nin dört bir tarafına yayılıyor. Benimsediği kalite politikası ve sıfır risk oranı ile vazgeçilmez bir tercih olanKentali TurizmTürkiye’de sektörünün öncü kuruluşları arasındadır.

İş hayatının en önemli zorluklarından birisi ulaşım sorunudur. Personelin çalışma alanına geç gelmesi, gelirken çektiği sıkıntının çalışmasına yansıması gibi birçok unsur personel servisini vazgeçilmez kılmaktadır. Türkiye’nin en saygın firmaları ile çalışanKentali Turizm, hizmet fiyat ve zamanlama olarak en uygun seçeneklerle müşterilerini personel ulaşımı sıkıntısından kurtarıyor.

Yürütülen yönetmeliklere uygun servis hizmeti sağlayan Kentali Turizm, ihtiyaca yönelik otobüs midibüs ve minibüs gibi çeşitli yolcu kapasiteli araçları ile en kaliteli hizmeti sunmaktadır. 

 

Öğrenci Taşımacılığı

Gelişen dünyanın artan sorunları arasında belkide en önemlisi trafik sorunudur. Bilinçsiz sürücülerin artması, trafik kazalarını da beraberinde getirmiştir. Bu sebepten ötürü en kıymetli varlıklarımız olan çocuklarımızın trafikte geçirdiği süreç büyük risk taşımaktadır.

Kentali Turizm, dev filosu ve uzman ekibi ile bu konuya da ışık tutmuştur. Deneyimli okul servisi kadrosu, tam donanımlı araçları ile sıfır risk sıfır hata sistemi ile en güvenli şekilde çocuklarınızın ulaşımını sağlamaktadır.

Her an çocuklarınızın yanında bulunan her ihtiyaçlarında onlara refakat eden rehber öğretmenlerimiz ile daha güvenli ve rahat yolculuk imkânı sağlanmaktadır. Okul çıkışından evlerinin kapısından içeriye girinceye kadar çocuklarınıza refakat eden rehber öğretmenlerimiz çocuk psikolojisi konusunda eğitimli bireyler olup, çocuklarınıza toplum kurallarına karşı duyarlı olmayı da aşılamaktadır.

Sürücülerimiz resmi sürücü belgelerinin yanı sıra kurumumuz tarafından şart koşulan yeterlilik sınavlarından tam not almış profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Yaptığı işin bilincinde olan çevreye ve topluma karşı saygılı kişiler olup risk almadan güvenli bir şekilde çocuklarınıza refakat etmektedirler.