Havaalanı Transferleri

Taşımacılık sektörünün lider markası olmak için var gücüyle çalışan Kentali Turizm müşterilerine daima konforu ve güveni temsil etmektedir. İsminin geçtiği her işte başarılı sonuçlar elde eden Kentalik Turizm yaptığı tüm çalışmalarda en üst teknolojiyi ve alt yapıyı kullanmaktadır.

Dünya'nın her yerinden sizi ziyarete gelen misafirlerinizi havaalanın da karşılayarak valizlerinin taşınmasına kadar her konuda yardımcı oluyor, misafirleriniz belirtilen yere yine aynı nezaketle ulaştırmakla kalmıyor, istediğiniz güzergâhtan yine havaalanına ulaşımlarınıda sağlıyoruz. 

 

Özel Turlar

Kentali Turizm tüm gerçek ve tüzel kişilere resmi kurum ve kuruluşlara yurt içi gezilerinde araç temin etmektedir. Tarihine ve güzergahına kendinizin karar vereceği bu turlarda her türlü ihtiyacı karşılayabilecek alt yapımız mevcuttur. Yolcu sayısı aracın öznitelikleri gibi özelliklerin yanı sıra özel tur rehberi gibi bir çok alternatif ile tüm gezi ve organizasyonlarınızda hizmetinizdeyiz.

 

Sürücülü VIP Araç Kiralama

Özel günlerinizde, Kentali Turizm’in modern filosu emrinizde. Gezileriniz havaalanı transferleriniz ve toplantı kongre gibi durumlarınızda 24 saat boyunca tüm tüzel ve gerçek kişilere kurum ve kuruluşlara hizmet sunulmaktadır.

Özel donanımlı lüks araçlarımız uzman sürücülerimiz ve isteğinize göre gezi rehberlerimiz ile güvenli ve konforlu seyahat etmeniz için tüm imkânlar seferber edilmektedir.

Değişik ihtiyaçlara cevap verebilen araç filomuz ile ekonominize uygun ihtiyaçlarınız doğrultusunda araç seçmenize yardımcı oluyoruz. VIP minibüs ve VIP otomobil olarak iki gruba ayrılan VIP araçlarımıza Filomuz kısmından ulaşabilirsiniz. 

 

Protokol Taşımacılığı

Bakanlık bünyesinde ve elçilikler aracılığı ile ülkemize gelen yabancı bürokratların ve konuk heyetlerin protokol hizmetlerini sunan Kentali Turizm bu konuyla ilgili uzman ve disiplinli personeli ile konuklarımızı konfor ve güven içinde ulaşımlarını gerçekleştirmektedir.

Son teknolojiye sahip olan VIP araçlarımız ile konuk misafirlerimizi kendi evlerinde ve ülkelerinde hissettirerek memnuniyetlerini sağlamak başlıca görevlerimizdir.