Servis Taşımacılığı, son derece özen isteyen bir hizmet alanıdır. Müşterilerin beklentileri tespit ederek, standartlar ölçüsünde hatta daha da üst düzey bir kalite sunmak, başarılı bir hizmet sektörü üyesi olmanın temel şartıdır. Kentali Turizm olarak, her geçen gün kalite arttırma amacıyla yaptığımız araştırma ve çalışmalar, tamamen, müşterilerimizin daha verimli bir hizmet alabilmesi için gerçekleştirilmektedir. Servis Taşımacılığında zamanlama ve akılcı maliyet hesapları, en önemli konulardır. Bu konuların yönetimi hakkında tecrübe sahibi ekimiz ile beklentilerin ötesinde hizmet sunmak, Kalite Politikamız için vazgeçilmez bir unsurdur.

Şüphesiz ki, hizmetin başarı ve kalitesi, kaliteli, uzman ve tecrübeli personelden geçmektedir. Bu sebeple Kentali Turizm olarak, temel değerlerimizi firma kültürü ile harmanlayarak, personelimiz için de huzurlu bir ortam yaratmaktayız. İşini seven ve işini yapmaktan mutluluk duyan insanlar ile birlikte çalışmanın avantajı ise mutlaka hizmetin kalitesine yansımaktadır. Sürekli eğitim ile müşteri memnuniyeti hakkında bilgi sahibi olan ekibimiz, memnuniyetinizi arttırma çabası içerisinde olmaktadır.

Konya ’da hizmet veren firmamız, sahip olduğu stratejik hedeflere ulaşmanın temel yolunun müşteri memnuniyeti olduğunun bilincindedir. Böylece, hem ülkenin yasal gereklerine uygun hareket edilmekte hem de beklentileriniz doğrultusunda uygulama geliştirilmektedir. Beklentilerinizi karşılamak ve en hızlı ve en güvenli şekilde ulaşımınızı gerçekleştirmek için teknoloji vazgeçilmez bir yardımcımızdır. Teknolojinin sağladığı yenilikler ve faydalar, kesinlikle Kentali  Turizm ’in gözünden kaçmamaktadır. Hizmet kalitesini arttıracak olan tüm teknolojik imkânlar, son model araçlar Kentali Turizm olarak sahip olduğumuz değerler arasında yer almaktadır.

Kalite Politikamız gerekleri arasında yer alan sürekli bir yenilik ve gelişme halinde olmak, hem hizmet hem de teknik imkânlar açısından bir vazgeçilmezdir. Böylece size üst düzey bir ulaşım imkânı sunmaktayız. Zaman kaybetmeden ve güvenlik önlemlerinden endişe duymadan işinize ulaşabilir ya da çocuğunuzu okuluna gönderebilirsiniz. Kentali  Turizm olarak, işinizi kolaylaştırmak ve size zaman kazandırmak için canla başla çalışan bir ekip ile birlikte hareket etmekteyiz. Bizim sahip olduğumuz uyum, sizin de beklentilerinizi karşılayan bir hizmet almanızı sağlamaktadır. Üst düzey bir ulaşım imkânı için Kentali Turizm ’i tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız.